Bizden Haberler - Sepici Mühendislik

İçeriğe git

Ana menü:

Bizden Haberler

TEKNİK PERSONELLERİMİZİN EĞİTİMLERİNE ÖNEM VERİYORUZ.

Sepici Mühendislik Proje Tasarım ve Uygulama hizmetlerinde görev alan mühendis ve tekniker çalışanlarımız 18.11.2016 tarihinde WİLO Merkez binasında eğitime katıldılar.
Gün boyu süren, etkin ve faydalı olan eğitim için emeği geçenlere teşekkürlerimizle. 
WESTSİDE İSTANBUL PROJESİNDE 
MEKANİK TESİSAT İŞLERİNDE SEPİCİ MÜHENDİSLİK İMZASI...

İstanbul Beylikdüzü’nün yeni projesi West Side İstanbul, inşaat sektörünün güçlü firmalarından  Mes Turkuaz – Beyaz İnşaat – Mutlu İnşaat   ve Mes İnşaat ortak girişimiyle hayat buluyor.

 
MEKANİK TESİSAT PROJE TASARIM OFİSİMİZ ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR.
KALEKENT YANGIN TESİSATINDA SEPİCİ MÜHENDİSLİK'i TERCİH ETTİ.


 Gül İnşaat - Liv Yapı - 3S Kale Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş. ortaklığında toplam 100 bin metrekare bir alan üzerinde 250 milyon dolar yatırımla 2 etaptan oluşacak Kale Kilit projesinde 1420 daire ve 32 mağaza yer alacak. 1+1'dan 4+1'e toplamda 25 farklı daire seçeneği sunulan projede, bloklar 8 kattan oluşuyor ve blokların arasındaki mesafeler de 15 metreden 200 metreye kadar değişkenlik gösteriyor. Projenin ilk etabında 820 konut, ikinci etapta ise 650 konut yer alıyor.

 


BEYAZ RESİDANCE TOPKAPI 1 VE 2 ETAP PROJELERİNDE
SEPİCİ MÜHENDİSLİK İMZASI

8.500 m2 arsa üzerine kurulu 4 blok 124 daire ve 33 dükkandan oluşmaktadır. Kapalı sosyal tesis,kapalı garaj mevcuttur. EYÜPPARK KONUT VE AVM MEKANİK TESİSAT İŞLERİ TAMAMLANDI.
Gül Proje tarafından Eyüp Yeşilpınar’da hayata geçirilen Eyüp Park konut ve AVM inşaatı 2015 yılının Haziran ayında tamamlanması ve teslim edilmesi bekleniyor.

 
 
 
İçeriğe dön | Ana menüye dön